Oferta pracy

talent acquisition coordinator

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Szukamy Talent Acquisition Coordinator dla światowego lidera w branży produkcyjnej i sprzedażowej, zlokalizowanej we Wrocławiu. Dołącz do nas, jeśli chcesz realizować międzynarodowe projekty rekrutacyjne. Szukamy osoby otwartej na nowe wyzwania zawodowe, która lubi pracować w dynamicznym środowisku.

talent acquisition coordinatorNumer ref.: /33/09/2020/KP/56974

zadania

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • korzystanie z różnych źródeł pozyskiwania Kandydatów
  • selekcja najlepszych Kandydatów, negocjowanie i prezentowanie ofert
  • dbałość o kontakt z Kandydatem na każdym etapie rekrutacji, udzielanie terminowej informacji zwrotnej
  • gromadzenie danych związanych z rekrutacją w systemie i narzędziach ATS
  • współpraca z kierownikami ds. rekrutacji i partnerami HR w różnych lokalizacjach w regionie Europy Wschodniej oraz z dostawcami zewnętrznymi
  • wspieranie działań employer brandingowych
  • zapewnienie wsparcia dla innych projektów

oczekujemy

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT
  • wykształcenia wyższego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pozyskiwaniu Kandydatów z wykorzystaniem mediów społecznościowych
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • zorientowanie na Klienta, podejście biznesowe
  • nastawienie na realizację celów i ciągłe doskonalenie

oferujemy

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji projektów międzynarodowych
  • liczne szkolenia
  • umowę o pracę na dwa lata
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • imprezy integracyjne
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • zniżki do kin, teatrów, itp
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy