Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Talent Acquisition Manager - Recruitment Manager

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i realizacja strategii pozyskiwania kandydatów,

  • Zarządzanie zespołem rekrutacji, po przez wsparcie merytoryczne w prowadzonych projektach, ustalanie priorytetów, dbanie o rozwój Rekruterów,

  • Budowanie relacji i współpraca z wewnętrznymi działami w ramach realizacji działań rekrutacyjnych,

  • Tworzenie i usprawnianie procesów, procedur i narzędzi w obszarze rekrutacji,

  • Współudział w tworzeniu strategii Emloyer Brandingowej,

  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami w ramach realizowanych procesów rekrutacyjnych,

  • Budowanie wizerunku Pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w branży rekrutacyjnej,

  • Duże doświadczenie w sourcingu i rekrutacji na stanowiska IT oraz bardzo dobrą znajomość rynku,

  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych, szczególnie umiejętność poruszania się po portalach branżowych i zawodowych,

  • Umiejętności planowania zadań i ustalania priorytetów,

  • Zaangażowanie i orientacja na osiąganie celów,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. B2 .

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • Indywidualny budżet szkoleniowy w ramach programu rozwojowego,

  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie),

  • Indywidualny kurs języka angielskiego.

Edge One Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą consultingową specjalizującą się w dostarczaniu konsultantów, oraz gotowych rozwiązań dla branży IT. Jesteśmy nie tylko ekspertami, ale również entuzjastami technologii. Realizując usługi dla naszych klientów, wykorzystujemy maksymalnie nasze umiejętności i wiedzę, gwarantując najwyższą jakość współpracy.

Przewiń do profilu firmy