Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Talent Acquisition Specialist (IT Recruiter)

Smart Topaz sp. z o.o.

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wilcza 14B

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów przy użyciu direct search.

  • Utrzymywanie relacji z kandydatami.

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na specjalistyczne stanowiska w IT/ Digital.

Nasze wymagania

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w rekrutacji IT.

  • Zaangażowanie, profesjonalne podejście do pracy, samodzielność, inicjatywa w działaniu.

  • Otwartość umysłu, pozytywne nastawienie do stawianych celów i wyzwań.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne- komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w firmie doradztwa technologicznego, świadczącej usługi direct search.

  • Możliwość pracy w firmie zarządzanej przez osoby, które znają nie tylko branżę rekrutacyjną, ale również technologię.

  • Pracę w środowisku o wysokiej kulturze zarządzania, nasze wartości są zapisane nie tylko na stronie internetowej, ale przede wszystkim żyjemy nimi na co dzień. Zobacz więcej na: www.smarttopaz.com

  • Umowę o pracę wraz z przejrzystym system premiowym (otrzymasz premię za każdy zakończony sukcesem proces rekrutacyjny).

  • Praca zdalna w naszym DNA (po okresie on-boardingu).

  • Realny wpływ na używane narzędzia i metody pracy oraz rozwój firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Marka Smart Topaz powstała w odpowiedzi na konkretną potrzebę rynku. Widzimy popyt na ekspertyzę technologiczną, dostarczaną w modelu partnerskiego doradztwa.

Naszą misją jest dostarczenie klientom wiedzy i zasobów niezbędnych do zarządzania technologią w ich organizacji.

Specjalizujemy się w doradztwie technologicznym oraz direct search.

Przewiń do profilu firmy

Powiększamy nasz zespół i poszukujemy Rekruterów IT (z doświadczeniem w rekrutacji specjalistów w obszarze tworzenia oprogramowania (programiści/deweloperzy) oraz data (RPA, ML, AI, środowiska chmurowe).

Odezwij się, jeżeli chcesz wykorzystać dotychczas zdobyte kompetencje oraz wesprzeć swoją wiedzą i pomysłami nasz zespół.

Oferujemy wspierające środowisko pracy oparte na szacunku dla człowieka i merytokracji. Miejsce, w którym możesz uczyć się od innych i samemu czerpać radość z przekazywania wiedzy.