Oferta pracy

Talent Acquisition Specialist

ManpowerGroup

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie volumenowych projektów rekrutacyjnych end-to-end na pierwszą oraz drugą linię wsparcia (HelpDesk), stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

  • Budowanie i utrzymywanie bliskich relacji z hiring managerami na różnych szczeblach organizacji.

  • Współpraca z liderami działów w celu definiowania ich potrzeb i rozwoju projektów.

  • Opracowywanie strategii pozyskiwania pracowników w celu znalezienia i przyciągnięcia największych talentów.

  • Nadzór nad rozwojem projektów przy zachowaniu standardów firmy, przestrzeganiu budżetu i dotrzymywaniu terminów.

  • Dbanie o priorytetyzację i efektywną realizację zadań zespołu oraz KPI

  • Pełnienie roli doradcy dla zespołu oraz hiring managerów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Doświadczenia w bezpośrednim wyszukiwaniu kandydatów (LinkedIn, Boolean search, X-ray search).

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Umiejętności budowania dobrych relacji.

  • Proaktywności, poszukiwania rozwiązań i nastawienia na realizację celów.

  • Pozytywnego nastawienia 😊

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w różnorodnym wspierającym się zespole!

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność.

  • Transparentny feedback nt. Twojej pracy tak często jak go potrzebujesz plus szkolenia w ramach swojej indywidualnej ścieżki rozwoju.

  • Pracę hybrydową: Poznań

  • Dostęp do programu benefitów ManpowerGroup Premium, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnych zniżek w wielu miejscach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy