Oferta pracy

Talent Acquisition Specialist / Rekruter

Goldman Recruitment

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta – SSC dla branży technologicznej poszukujemy kandydatów zainteresowanych rolami z zakresu rekrutacji end-to-end o różnym poziomie seniority. Biuro znajduje się w Krakowie.
Talent Acquisition Specialist / RekruterNumer ref.: 193050/7773

Opis stanowiska:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end,
  • tworzenie opisów stanowisk i postowanie ogłoszeń na portalach internetowych,
  • udział we wdrożeniu kandydata włącznie z przygotowaniem umowy oraz onboardingiem,
  • wykorzystywanie wewnętrznej bazy danych w celu znalezienia najlepszych kandydatów,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych do działów finansowo-księgowych, procurementu, IT,
  • ścisła współpraca z Hiring Managerami oraz HR Business Partnerami.

Wymagania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze Talent Acquisition,
  • świetnie rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kultura biznesowa,
  • doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak MS Excel,
  • chęć objęcia opieką pełnego procesu rekrutacyjnego end-to-end,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju i podjęcia kolejnego kroku na ścieżce kariery w międzynarodowej organizacji, w wewnętrznym dziale HR,
  • pakiet MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (aktualnie 100% zdalnie),
  • elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne