Talent Acquisition Specialist

ASTEK Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end, poprzez proaktywne wyszukiwanie odpowiednich kandydatów zarówno aktywnych na rynku osób (poprzez tworzenie i umieszczanie ogłoszeń), jak i pasywnych kandydatów (poprzez direct search)

  • Współpraca z menadżerami działów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Administrowanie procesami rekrutacyjnymi w systemie rekrutacyjnym oraz dbanie o aktualność i jakość danych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami oraz budowanie marki pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów

  • Dbanie o candidate experience w procesie rekrutacyjnym, od pierwszego kontaktu do zatrudnienia

  • Przygotowywanie raportów dotyczących rekrutacji oraz analiza skuteczności podjętych działań

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych end-to-end

  • Doświadczenie w pracy w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia

  • Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych (w tym metody direct search) oraz umiejętność korzystania w z mediów społecznościowych

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

  • Umiejętność realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne