Oferta pracy

Talent Acquisition Specialist

SonarHome S.A.

  • Prosta 20, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Prosta 20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end (w tym m.in. weryfikacja profili stanowiskowych, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, wstępna weryfikacja kompetencji i selekcja kandydatów, organizacja rozmów rekrutacyjnych, dbanie o wysokiej jakości candidate experience),

  • Proaktywne poszukiwanie kandydatów metodami direct search,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Hiring Managerami, zapewnienie doskonałej obsługi w obszarze Talent Acquisition,

  • Realizowanie działań związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy,

  • Tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy oraz profili kompetencyjnych,

  • Współpraca z biurami karier, agencjami pracy, firmami rekrutacyjnymi oraz firmami szkoleniowymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok samodzielnego prowadzenia procesów end-to-end),

  • Znasz nowoczesne narzędzia z obszaru wsparcia rekrutacji (systemy ATS, systemy HRM, LinkedIn Recruiter) i śledzisz trendy,

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne,

  • W działaniu cechuje Cię entuzjazm i proaktywna postawa,

  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2).

To oferujemy

  • Pracę w skalującym się, dynamicznym środowisku gdzie “sky is the limit”,

  • Możliwość wywierania realnego wpływu na procesy w dziale People & Culture,

  • Dostęp do kompletu nowoczesnych narzędzi pracy,

  • Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy!

  • Elastyczność w zakresie pracy zdalnej (mamy też komfortowe biuro w centrum Warszawy) oraz godzin pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

SonarHome to warszawski start-up działający w branży prop-tech, wielokrotnie listowany jako jeden z najprężniej rozwijających się start-upów w Polsce (m.in. #3 w zestawieniu Top Poland Startup to follow in 2022). Od 2018 roku oferujemy unikatową usługę na polskim rynku nieruchomości, która wkrótce będzie dostępna w innych miastach Europy. Dzięki wykorzystaniu kombinacji nowoczesnych technologii wspierających najwyższej jakości działania sprzedażowe pomagamy każdemu podjąć i zrealizować najlepsze decyzje sprzedaży i kupna nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy