Oferta pracy

Talent Acquisition Specialist

ASTEK Polska

umowa o pracę
7 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
400500 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Hiring Managerami, która pozwoli zrozumieć ich potrzeby i pomoże Ci pozyskiwać odpowiednich kandydatów

  • Współpraca z działem HR w celu opracowania kreatywnych strategii rekrutacyjnych na otwarte stanowiska i przewidywania przyszłych potrzeb

  • Używanie kreatywnych metod pozyskiwania, aby stymulować przepływ kandydatów (media społecznościowe, tablice ogłoszeń, stowarzyszenia zawodowe, sieci, uniwersytety itp.).

  • Monitorowanie i zarządzanie kompleksowym procesem rekrutacji (end-to-end)

  • Opracowanie strategii Employer Brandingowej w obsługiwanych krajach EME

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji (niekoniecznie w branży IT)

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesów end-to-end

  • Język angielski na wysokim poziomie (min. B2)

To oferujemy

  • Praca 100% zdalna

  • Możliwość pracy z biura we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu lub Gdańsku

  • Dowolny rodzaj umowy: UoP/B2B

  • Możliwość pracy na niepełen etat (0.5 - 1 FTE)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Okres trwania współpracy: 6 miesięcy u klienta (po wygaśnięciu umowy możliwość przejścia do wewnętrznej struktury rekrutacyjnej ASTEK Polska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne