Oferta pracy

Talent Acquisition Specialist

INEA S.A.

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych szczebli w branży ICT,

  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie talentów na rynku pracy (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych),

  • wspieranie hiring managerów na każdym etapie procesu rekrutacji,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami,

  • kreowanie i dbanie o proces Candidate Experience,

  • optymalizacja procesów rekrutacji pod kątem wskaźników efektywności.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji,

  • mile widziane doświadczenie w branży ICT/Telco,

  • samodzielność i odpowiedzialność za realizowane procesy,

  • inicjatywa w działaniu, proaktywność i otwartość,

  • umiejętność efektywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym,

  • gotowość na przyjmowanie informacji zwrotnej i uczenie się.

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu,

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.,

  • w razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej,

  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą,

  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych,

  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile,

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!