Oferta pracy

Talent Attraction Partner

Manpower CoRE

  • Białogard, Kołobrzeg, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świnoujście, Wałcz

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz rozwój strategii rekrutacyjnych

  • Współpraca z partnerami w celu prognozowania potrzeb rekrutacyjnych

  • Zarządzanie planami zatrudnienia dla linii biznesowej

  • Prowadzenie procesu rekrutacji od pozyskania kandydata do jego zatrudnienia (end-to-end)

  • Dbanie o Candidate Experience

  • Obsługa programów i narzędzi rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży HR (rekrutacja/sourcing) - minimum 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny

  • Znajomość różnych technik dotarcia do kandydatów i narzędzi rekrutacyjnych (Direct/Boolean Search, Social Media)

  • Umiejętność tworzenia lejków rekrutacyjnych

  • Umiejętne ustalanie priorytetów, samodzielność, inicjatywność

  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w dynamicznym środowisku

  • Doświadczenie w rekrutacjach IT będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Pracę 100% zdalną dla czołowej firmy na rynku z branży technologicznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach organizacji

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Benefity w postaci ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty Multisport

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)