Oferta pracy

Talent Attraction Project Manager

Manpower

  • Bochnia, Gorlice, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Tarnów, Zakopane, Chrzanów

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyjątkowa szansa na stworzenie nowej inicjatywy "Alumni", która zbuduje kanały kandydatów ze społeczności byłych pracowników

  • Ścisła współpraca z Talent Attraction Partners oraz Global Mobility Partners w zakresie realizacji projektu

  • Zarządzanie ryzykiem oraz diagnozowanie kryteriów sukcesu

  • Współtworzenie kanałów komunikacji pomiędzy różnymi zespołami organizacji

Wymagania pracodawcy

  • Osiągnięcia we wdrożeniach globalnych programów/projektów/rozwiązań w obszarze HR

  • Możliwość rozpoczęcia pracy najpóźniej od 09.2022r.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

  • Znajomość zasad Lean/Agile, umiejętność przestrzegania terminów realizacji projektów i kamieni milowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy z branży technologicznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w pełni zdalną

  • Benefity w postaci ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty Multisport

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy