Logo Pracuj.pl

Talent Development Business Partner

SelvitaO firmie

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracowników wszystkich szczebli organizacji w zakresie rozwoju zawodowego
  • Wsparcie zespołów w budowaniu efektywności, rozwiązywaniu problemów, mediacje w sytuacjach konfliktowych
  • Udział w procesie identyfikacji talentów i budowania ścieżek karier
  • Identyfikacja i analiza potrzeb rozwojowych pracowników
  • Opracowywanie planów szkoleń na podstawie zidentyfikowanych potrzeb
  • Projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych, ze szczególnym naciskiem na programy rozwoju kompetencji liderskich
  • Prowadzenie szkoleń w obszarze kompetencji miękkich i umiejętności liderskich
  • Współpraca z zespołem w realizacji projektów HR (m.in. badania satysfakcji, ewaluacja kompetencji, mentoring

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia)
  • Umiejętności trenerskie potwierdzone ukończenieniem szkolenia (szkoły trenerskiej), umiejętności coachingowe mile widzane
  • Doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju kadry managerskiej
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania procesów wspierających biznes oraz praktyczna znajomość narzędzi HR
  • Nastawienie na realizację założonych celów, elastyczność i samodzielność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego (poziom C1)

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w wewnętrznym dziale HR
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta Multisport

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 osób. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Talent Development Business Partner

Informujemy, że niektóre świadczenia w ramach sekcji Benefity mogą być obecnie wstrzymane z powodu pandemii.

Talent Development Business Partner, Michała Bobrzyńskiego 14, Dębniki, Kraków