Oferta pracy

Talent/Performance Specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Talent & Performance Specialist. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, płynnie posługujesz sie w języku angielskim oraz jesteś osobą, która nie boi się zmian i stawia na rozwój - to właśnie oferta dla Ciebie, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • uruchamianie, administrowanie i monitorowanie formularzy przeglądu na koniec roku

  • wsparcie procesowe lub systemowe

  • usprawnienie procesu, które przyczynią się do efektywności w dostarczaniu usługi zarządzania wydajnością

  • współpraca z rynkami, regionami oraz udzielanie informacji

  • wsparcie zespołu

  • doradztwo systemowe i rozwiązywanie problemów

  • dostarczanie danych oraz obsługa klienta L1/L2

Wymagania pracodawcy

  • płynna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie i wiedza na temat Success Factors Performance modules

  • biegła znajomość MS Excel

  • umiejętność pracy w zdalnym zespole zapewniającym globalne wsparcie

  • dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków)

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń

  • praca w systemie hybrydowym

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

  • członkostwo w prywatnych klubach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy