Oferta pracy

Humaine

Talent Researcher

HumaineO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 21 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Humaine

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie opisów stanowisk pracy i publikacja ogłoszeń

  • Selekcja aplikacji kandydatów zgodnie z poszukiwanym profilem

  • Pozyskiwanie najlepszych kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych w tym direct search

  • Screening kandydatów

  • Tworzenie opisów profili kandydatów

  • Kreowanie strategii sourcingowej

  • Mapowanie rynku

  • Wspieranie działu HR w codziennych pracach

Nasze wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczeniami w obszarze rekrutacji

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Kreatywność i zapał do pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/2)

  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów;

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy;

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju osobistego;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Mutlisport;

  • Przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Humaine

Humaine to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

Przewiń do profilu firmy