Talent Researcher

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ForManWay to firma, która specjalizuje się w rekrutacjach dla branży technicznej i informatycznej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 60/2018

    Zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
    • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Wstępna selekcja CV, prowadzenie weryfikacji telefonicznych
    • Przygotowanie profili kandydatów raportowanych do klientów
    • Administracyjna pomoc przy realizacji projektów rekrutacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki społeczne)
    • Minimum roczne doświadczenie w HR lub doradztwie personalnym
    • Minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • Znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem (niemiecki, czeski, rosyjski)
    • Dobra organizacja własnej pracy, dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność, otwartość, pozytywna energia, nastawienie na cel

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Możliwość awansu na samodzielnego konsultanta
    • Szkolenia w branży rekrutacyjnej
    • Możliwość pracy przy projektach polskich i zagranicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”