Oferta pracy

Talent Sourcing & Recruitment Manager

Tutlo Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 93

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie optymalnego poziomu zatrudnienia w spółce,

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z rynku z wykorzystaniem umiejętności sourcingowych,

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu procesów oraz realizacja polityki HR,

  • Zarządzanie zespołem rekruterów,

  • Onboarding, planowanie potrzeb szkoleniowych i rozwoju kompetencji współpracowników,

  • Nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z wdrażaniem systemów i narzędzi HR,

  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej w decyzjach personalnych,

  • Działania employer branding, udział w targach pracy i wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w rekrutacjach przy rozproszonej strukturze,

  • Umiejętność skutecznego prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie,

  • Znajomość narzędzi oraz trendów w docieraniu do kandydatów,

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu narzędzi oraz procedur HR (zwłaszcza z obszaru tzw.miękkiego HR),

  • Swobodna komunikacja w jęz. angielskim,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji na wszystkich poziomach organizacji,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym, zróżnicowanym środowisku, inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Możliwość kształtowania strategii spółki w obszarze HR i realizacji własnych pomysłów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (współpraca w oparciu o umowę B2B),

  • Program motywacyjny,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach,

  • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • festiwal pizzy

  • sokowe czwartki

Ciekawostka

Czy wiesz, że 40% Doradców w naszym dziale sprzedaży pracuje z polecenia innych Doradców?

Zaaplikuj i dowiedz się, dlaczego tak polecamy Tutlo innym :)

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. To, co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość skorzystania z kursu tu i teraz, bez wcześniejszego umawiania się! ;)

Dodatkowo charakteryzuje nas brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki indywidualnemu podejściu mamy już ponad 20000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 50 różnych kursów prowadzonych przez 800+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Szukamy osób z pasją, niebojących się wyzwań, które chcą razem z nami budować i współtworzyć Tutlo. Cały czas rośniemy w siłę i liczymy, że nasza wzajemna współpraca pozwoli na zdobycie zamierzonych celów oraz otworzy drogę do dalszego rozwoju.

Kliknij i zaaplikuj już teraz! :)

Przewiń do profilu firmy