Oferta pracy

Talent Sourcing Specialist

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

3 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Nowogrodzka 21
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.

Nowogrodzka 21

Warszawa

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Talent Sourcing SpecialistNumer ref.: NEMSJP00143109

Zakres obowiązków:

  • Sourcing kandydatów na rynkach: Polskim , Brytyjskim i Irlandzkim
  • Współpraca z Hiring Managerami w celu ustalenia idealnego profilu kandydata
  • Ścisła kooperacja z TEAM-em rekruterów
  • Pre-screening kandydatów
  • Rekrutacja kandydatów na różne stanowiska: IT, finanse, marketing itp.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Doświadczenie od pół roku do 3 lat w sourcingu kandydatów na rynku Polskim i zagranicznym
  • Mile widzane doświadczenie w międzynadorowcyh firmach in house, RPO oraz pracy w obszarze EMEA
  • Znajomość platformy Workday lub Avature będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • W 100 % pracę zdalną do końca roku, pózniej stopniowy powrót do biura
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku z Hiring Managerami
  • Różnorodność projektów
  • Dowolność z korzystania różnych żródeł pozyskiwania kandydatów
  • Opiekę medyczną oraz kartę multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy