Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tapicer - Kaletnik - Kuśnierz - Rzemiosło skórzane w przemyśle motoryzacyjnym

STRADALE MOTORS S.C.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się produkcją wnętrz do luksusowych samochodów m.in obszywaniem kierownic, siedzeń, desek rozdzielczych itp.

Opis stanowiska:

Praca w zespole przy produkcji wnętrz - obszywanie

Praca na terenie Niemiec/ Czech

Wymagania:

  •  Doświadczenie min. 3 lata w branży

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie,
  • Ubezpieczenie,
  • Oferujemy zakwaterowanie

Ogłoszenie archiwalne