Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tapicer meblowy - łóżka kontynentalne

LS Bedding Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 2

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów łóżka typu kontynentalnego do tapicerowania: oklejanie pianką poliuretanową;

  • naciąganie gotowych pokrowców uszytych z różnych rodzajów tkanin, skór, skór ekologicznych itp.;

  • pakowanie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny;

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy - wysoki poziom samokontroli;

  • zdolności manualne;

  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w rozwijającej się organizacji, w nowej hali produkcyjnej;

  • wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna;

  • pracę w systemie jednozmianowym;

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;

  • wsparcie w dojeździe do pracy.

O nas

LS Bedding Polska jest oddziałem belgijskiej grupy LS Bedding założonej w 1946 roku.

LS Bedding Group projektuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości i ergonomicznie bezpieczne koncepcje i systemy snu.

Oddział LS Bedding Group w Polsce ma na celu wsparcie międzynarodowej ekspansji firmy. W początkowym okresie, produkcja LS Bedding Polska będzie opierała się na tapicerowanych łóżkach typu kontynentalnego. Stopniowo, obszar produkcji będzie poszerzany, aż do wdrożenia całości oferty produktowej Grupy, w tym wyrobów zastrzeżonych europejskimi patentami.