Oferta pracy

Tax Consultant - Konsultant Podatkowy

Grupa Arena

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestniczenie w pracach zespołu doradztwa podatkowego,

  • sporządzanie projektów porad podatkowych w języku angielskim i polskim,

  • sporządzanie analiz prawno-podatkowych,

  • uczestniczenie w przeglądach podatkowych i due diligence,

  • wykonywanie innych prac, związanych z pomocą naszym klientom w rozwiązywaniu kwestii podatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne i/lub prawnicze (min. licencjat),

  • min. rok doświadczenia w pracy w obszarze doradztwa podatkowego,

  • praktyczna znajomość języka angielskiego (B2/C1),

  • szeroka wiedza podatkowa, prawna i rachunkowa,

  • nastawienie na współpracę oraz komunikatywność,

  • ukierunkowanie na wysokojakościową pracę oraz ciągły rozwój.

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb,

  • jeśli chcesz – jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Zawsze oczywiście zapraszamy do biura na dobrą kawę, ale jeśli wolisz pracować z domu – z pewnością uda nam się tak zorganizować pracę, by było to możliwe,

  • pracę z doświadczonym zespołem, nastawionym na dzielenie się wiedzą – wspólnie budujemy firmę, sukces jednej osoby, to fundament wspólnego sukcesu,

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego – mamy jasno wytyczoną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje. Organizujemy Akademię Podatkową dla osób planujących egzamin na Doradcę Podatkowego,

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego z lektorem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Arena

GRUPA ARENA. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Dostrzegamy potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe: łatwo i szybko tworzymy multidyscyplinarne zespoły znajdujące rozwiązania. Uważamy, że tylko silnie zmotywowani i szczęśliwi ludzie rozwijają się i skutecznie wspierają przedsiębiorstwa w dynamicznych czasach.

Grupę Arena tworzą linie doradztwa podatkowego, księgowego, transfer pricingu i wycen, doradztwa prawnego oraz digitalizacji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy