Oferta pracy

Tax Consultant

TPA PolandO firmie

TPA Poland

Młyńska 12

Poznań

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International. W ramach grupy świadczymy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego.

Zespoły TPA świadczą usługi doradztwa podatkowego, usług księgowych oraz doradztwa dla sektora nieruchomości.
Więcej na www.bakertilly-tpa.pl

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.
Odkryj swoje możliwości!
Tax ConsultantNumer ref.: Młyńska 12

Twoje zadania:

  • samodzielny przegląd baz danych zawierających stanowiska organów podatkowych, orzecznictwo, komentarze eksperckie oraz analiza przepisów w zakresie VAT, CIT, PIT oraz PON (research)
  • opracowywanie projektów korespondencji z organami podatkowymi oraz pism procesowych
  • przygotowywanie korespondencji z klientami, w tym w językach obcych
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów księgowych na potrzeby prowadzonych rozliczeń (VAT i CIT compliance)
  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego, mile widziane doświadczenie w branży consultingowej
  • chcesz się rozwijać w branży doradztwa podatkowego (CIT, VAT, PCC i podatki lokalne, ceny transferowe)
  • bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim i/lub j. niemieckim
  • potrafisz konstruować logiczne i spójne wypowiedzi pisemne, w tym dłuższe wypowiedzi pisemne, zarówno w języku polskim, jak i obcym
  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • cechuje Cię rzetelność i odpowiedzialność, działasz zespołowo
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

  • dofinansowanie kwalifikacji KIDP, ACCA, PIBR
  • szkolenia merytoryczne i kursy językowe
  • jasna ścieżka kariery
  • elastyczne godziny pracy i home office
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet kafeteryjny My Benefit
  • dostęp do platformy grywalizacyjnej
  • wyjazdy integracyjne i prezenty okolicznościowe

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wyślij aplikację przez stronę www
  2. Skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
  3. Zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
  4. Testy: merytoryczne i/lub językowe
  5. Poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Ogłoszenie archiwalne