Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tax Consultant

JP Weber DudarskiO firmie

  • Wspólna 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JP Weber Dudarski

Wspólna 70

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo podatkowe dla polskich oraz międzynarodowych klientów Kancelarii

  • Sporządzanie opinii podatkowych i udzielanie porad podatkowych

  • Uczestnictwo w prowadzonych projektach z zakresu M&A lub pozyskiwania pomocy publicznej

  • Współpraca z prawnikami, księgowymi, doradcami biznesowymi zespołu JP Weber przy projektach multidyscyplinarnych

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej, kancelarii doradztwa podatkowego lub firmie doradczej obsługującej klientów międzynarodowych

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt z klientem obcojęzycznym

  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych łączących kompetencje z różnych obszarów doradztwa

  • Duża samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

  • Mile widziane rozpoczęcie procedury zdobycia tytułu doradcy podatkowego

To oferujemy

  • Interesującą i ambitną pracę w aktywnym i dynamicznym środowisku międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w szkoleniach

  • Elastyczne warunki współpracy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacji JP Weber sprzyjającą rozwojowi zawodowemu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Jako prężnie rozwijająca się grupa doradcza ze stale rosnącym portfolio klientów, do zespołu doradztwa podatkowego we Wrocławiu poszukujemy dynamicznych i nastawionych na rozwój osób, które dołączą do nas stanowisku: TAX CONSULTANT.

Przewiń do profilu firmy