Oferta pracy

Tax Consultant

TPA Poland

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

TPA Poland

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielny przegląd baz danych zawierających stanowiska organów podatkowych, orzecznictwo, komentarze eksperckie oraz analiza przepisów w zakresie VAT, CIT, PCC oraz PON (research)

  • uczestnictwo w badaniach due diligence głównie przy transakcjach nieruchomościowych

  • analiza danych oraz dokumentów otrzymanych od klientów

  • przygotowywanie korespondencji z klientami, w tym w języku angielskim

  • opracowywanie projektów korespondencji z organami podatkowymi oraz pism procesowych

  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Nasze wymagania

  • posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, mile widziane doświadczenie w branży consultingowej

  • chcesz się rozwijać w branży doradztwa podatkowego, w szczególności dla sektora nieruchomości (CIT, VAT, PCC i podatki lokalne, ceny transferowe)

  • bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim

  • potrafisz konstruować logiczne i spójne wypowiedzi pisemne, w tym dłuższe wypowiedzi pisemne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim

  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

  • cechuje Cię rzetelność i odpowiedzialność, działasz zespołowo

  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

To oferujemy

  • jasna ścieżka kariery: TAX Consultant -> Senior Consultant -> Supervisor -> Manager -> Senior Manager -> Partner

  • możliwość dofinansowania do uprawnień zawodowych typu Doradca Podatkowy, Biegły Rewident, ACCA itd.

  • platforma kafeteryjna umożliwiającą dostęp do pakietu sportowego, pakietu zdrowotnego, voucherów zakupowych itd.

  • platforma grywalizacyjna i szkoleniowa

  • praca w międzynarodowej firmie wśród ekspertów merytorycznych

  • zgrany zespół, który motywuje do działania

  • prezenty okolicznościowe (jubileusz pracy, narodziny dziecka, ślub itd.)

  • doskonała lokalizacja biura (Metro Rondo Daszyńskiego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

wyślij aplikację

2

skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do kandydatów

3

zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przełożonego

4

otrzymasz zadanie rekrutacyjne

5

poczekaj na naszą decyzję- informację otrzyma każdy kandydat

TPA Poland

TPA Poland z Baker Tilly TPA i Baker Tilly Woroszylska Legal to niemal 300 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal.

Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertów

w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jak dbamy o bezpieczeństwo w czasie Covid-19?

  • mamy regulaminy i bezpieczne zasady pracy w biurze

  • kontrolujemy liczbę pracowników

  • dezynfekujemy regularnie pomieszczenia

  • pracujemy w formie hybrydowej - częściowo zdalnie, częściowo w biurze