1. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu KRS 0000056936. 2. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celach: a. Przeprowadzenia procesu rekrutacji (oceny kwalifikacji i umiejętności pod kątem wymagań na danym stanowisku pracy) b. Ewentualnego przygotowania dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy o pracę c. Archiwizacji oraz w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami 3. Pełną treść klauzuli informacyjnej wraz ze wskazaniem przysługujących Państwu praw znajdą Państwo pod adresem inea.pl
INEA S.A.

Tax Manager

INEA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sferą podatkową grupy kapitałowej działającej w branży telekomunikacyjnej, budowlanej oraz projektowej,

  • bezpośrednie zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kwestie podatkowe,

  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji i rozliczeń podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,

  • sporządzanie polityk i procedur podatkowych oraz instrukcji i narzędzi kontrolnych w zakresie księgowo-podatkowym,

  • zarządzanie ryzykiem podatkowym - analiza przepisów podatkowych oraz ocena ryzyka podatkowego transakcji dla podmiotów Grupy,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i odpowiednie ich aplikacja do systemu finansowo-księgowego,

  • wsparcie Dyrektora Rachunkowości i Podatków w kwestiach podatkowych oraz księgowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) oraz audytorami zewnętrznymi,

  • współpraca w organizacji pracy działu księgowości oraz podnoszeniu jego kwalifikacji,

  • obsługa kontroli oraz audytów finansowych, nadzór nad systemem kontroli wewnętrznej w Grupie,

  • inicjowanie rozwoju narzędzi do obsługi procesów raportowych oraz analizy i kontroli działalności prowadzonej przez spółki w Grupie,

  • współpraca z Zarządem oraz wszystkimi komórkami organizacyjnymi w zakresie powierzonych zadań,

  • udział w projektach z zakresu podatków i księgowości.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • jesteś ekspertem w zakresie prawa podatkowego (CIT, w tym podatek u źródła, VAT, przepisy TP, PCC, podatek od nieruchomości i inne podatki lokalne) i znasz prawo bilansowe,

  • posiadasz doświadczenie w pracy w dużej grupie kapitałowej, najchętniej z międzynarodowym kapitałem, preferowana firma usługowa z segmentem klientów detalicznych,

  • mile widziana znajomość branży budowlanej i zagadnień specyficznych dla branży w zakresie podatków,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową w mowie i piśmie oraz weryfikację i redakcję dokumentów,

  • posiadasz zdolność do ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • dobrze organizujesz swoją prace, posiadasz wysoką kulturę osobistą,

  • jesteś zmotywowany do pracy oraz dyspozycyjny

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • Stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych

  • W razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • Elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • Weekend zaczynamy w piątek już o 14:00

  • Dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • Coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • Usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Internet za 0zł!

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!