Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tax Manager (CIT)

BTTP Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów w zakresie CIT dla klientów kancelarii, w szczególności sprawowanie merytorycznego nadzoru nad projektami i kontakt z klientami w trakcie projektu.

  • Zarządzanie zespołem doradców podatkowych, radców prawnych i prawników.

  • Utrzymywanie i rozwijanie bezpośredniej relacji z aktualnymi klientami kancelarii.

  • Udział w procesie rekrutacji oraz rozwoju merytorycznego członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 7 lat doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego w kancelariach, spółkach doradczych lub administracji skarbowej.

  • Minimum 1 roku doświadczenia na stanowisku Menedżera.

  • Tytułu doradcy podatkowego, adwokata lub radcy prawnego.

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej i pracy zespołu.

  • Zaangażowania.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej kancelarii.

  • Udział w ciekawych i złożonych polskich i międzynarodowych projektach.

  • Możliwość rozwoju na polu sprzedażowym.

BTTP Sp. z o.o.

BTTP jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią doradztwa podatkowego. Nasz zespół składa się z doświadczonych doradców podatkowych, adwokatów oraz radców prawnych. We współpracy z naszymi klientami kierujemy się zasadami jasnej komunikacji oraz pełnej dostępności. Wartość kancelarii budujemy na indywidualnym podejściu do klienta oraz stałym i bliskim kontakcie, co umożliwia nam skuteczne zrozumienie funkcjonowania jego biznesu oraz wsparcie w osiąganiu celów.

Przewiń do profilu firmy