Oferta pracy

Tax Manager

SuperDrob S.A.O firmie

  • Karczew

    Karczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach podatkowych w zakresie m.in. podatku dochodowego (CIT, PIT), podatku VAT, cen transferowych, MDR, podatku od nieruchomości, PCC,

  • Nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych,

  • Nadzór nad wyliczeniem odroczonego podatku dochodowego,

  • Nadzór nad ewidencją i dokumentacją podatkową,

  • Analiza i interpretacja przepisów podatkowych oraz odpowiednie rekomendacje w zakresie ich zastosowania,

  • Identyfikacja zagrożeń i problemów wynikających z istniejących lub nowych przepisów krajowych w celu szybkiego wprowadzenia zmian,

  • Opiniowanie projektów umów pod względem zgodności z przepisami prawa podatkowego,

  • Reprezentacja przed organami skarbowymi i sądami,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przepisów podatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, ekonomii, prawa lub pokrewne,

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem VAT, CIT, podatku od nieruchomości, WHT,

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze podatków,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Sumienność, systematyczność, inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień doradcy finansowego,

  • Mile widziane doświadczenie w dziale podatkowym Wielkiej Czwórki i/lub w sektorze przemysłowym, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z podatkiem od osób prawnych i VAT.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

SuperDrob S.A.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy