Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tax Manager

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment
    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, która poszerza swoje struktury w Łodzi, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko:

    Tax Manager

    Wynagrodzenie: atrakcyjne
    Nr ref.: 15131/ 2

    Opis stanowiska:

    • analiza działań gospodarczych pod kątem zgodności z przepisami podatkowymi,
    • przygotowanie i nadzór terminowego przygotowania deklaracji podatkowych: VAT, CIT, podatek   od nieruchomości itp.,
    • analiza przepisów prawa podatkowego,
    • optymalizacja i rozwiązywanie bieżących problemów podatkowych,
    • udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych,
    • partycypacja w procesie zamykania ksiąg rachunkowych.

    Wymagania:

    • wcześniejsze doświadczenie w obszarze podatków,
    • doskonała znajomość prawa podatkowego,
    • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, księgowość),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem
    • doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,
    • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

    Oferta obejmuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • perspektywy rozwoju oraz udział w interesujących projektach,
    • praca w nowych strukturach międzynarodowej firmy produkcyjnej,
    • pakiet benefitów pozapłacowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting