Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tax Manager

FTF Columbus Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analiza działań spółek Grupy w zakresie zgodności z przepisami podatkowymi.

  • Opiniowanie planowanych działań lub projektów dokumentów pod kątem podatkowym.

  • Bieżące monitorowanie zmian w systemie podatkowym oraz proponowanie i wdrażanie działań z tym związanych.

  • Sporządzanie analiz, opinii, pism, procedur i innych dokumentów.

  • Współpraca z działami wewnętrznymi i podmiotami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy i interpretacji sytuacji biznesowych pod kątem obowiązków podatkowych.

  • Min. 4 letnie doświadczenie w obsłudze podatkowej średnich i dużych spółek, doświadczenie w obszarach: business tax, podatki międzynarodowe, reorganizacje, procedury.

  • Uprawnienia doradcy podatkowego lub radcy prawnego.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną realizację zadań.

  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Ukierunkowanie na cel i praktyczne rozwiązania

  • Mobilność i elastyczność – gotowość do realizacji zadań w różnych miejscach.

  • Umiejętność pracy w wymagających warunkach biznesowych.

  • Gotowość do funkcjonowania wewnątrz organizacji w ramach złożonych struktur macierzowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę ze spółkami o różnej specyfice biznesowej.

  • Udział w projektach strategicznych na poziomie Grupy.

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów.

  • Współpracę z kluczowymi osobami na poziomie Grupy oraz spółek.

  • Stanowisko i wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i doświadczenia.

FTF Columbus Sp. z o.o.

FTF Columbus należy do Grupy Kapitałowej Michała Sołowowa, jednej z największych grup w regionie CEE. W jej skład wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort czy North Food oraz szeroki portfel innowacyjnych spółek na różnym etapie rozwoju. Grupa obecna jest w ponad 90 krajach i zatrudnia około 17.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Holandia, Francja, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Rosja, Ukraina).

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Warszawa / Kielce