Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

TAX Manager

QualO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Menedżer
Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta – globalnej, prestiżowej grupy mediowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

TAX Manager – globalna prestiżowa grupa mediowa
Numer ref.: Nr ref.: TM / 05

Zadania:

  • zarządzanie obszarem podatkowym grupy,
  • nadzór nad sprawozdawczością podatkową spółek z grupy,
  • nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych VAT, plików JPK, kalkulacji CIT i kalkulacji podatku odroczonego,
  • nadzorowanie wypełniania obowiązków z obszaru rozliczeń wewnątrzgrupowych,
  • współpraca z doradcami podatkowymi,
  • nadzorowanie postępowań podatkowych,
  • współpraca z audytorami,
  • śledzenie bieżących zmian prawa podatkowego oraz nadzór nad wdrażaniem wynikających z nich zmian dla biznesu,
  • zarządzanie podległym zespołem – w tym dobór, adaptacja i rozwój pracowników,
  • tworzenie, wdrażanie oraz aktualizowanie procedur dotyczących obszaru,
  • współpraca z innymi departamentami firmy.

Oczekiwania:

  • ugruntowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprawozdawczości podatkowej,
  • solidne doświadczenie dotyczące deklaracji podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego w szczególności w zakresie CIT oraz VAT,
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowych,
  • wykształcenie wyższe finansowe, rachunkowe z obszaru zarządzania, prawa lub pokrewne,
  • ugruntowana wiedza, doświadczenie w prowadzeniu projektów podatkowych,
  • doświadczenie zdobyte w strukturach międzynarodowych będzie dużym plusem,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie i umiejętność prezentowania raportów, wniosków, sprawozdań itp.,
  • wysoce wykształcone umiejętności analityczne oraz myślenia strategicznego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na skuteczne i etyczne działanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wiodącej prestiżowej grupie mediowej,
  • możliwości realizowania nietuzinkowych projektów i stały rozwój zawodowy w gronie ludzi wyznaczających trendy i standardy w branży,
  • atrakcyjny pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne