Oferta pracy

Tax Specialist

INEA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych dla podmiotów z Grupy

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych z tytułu podatku od towarów i usług dla podmiotów z Grupy

  • Sporządzanie pozostałych deklaracji podatkowych dla spółek z Grupy, m.in.: PCC, IFT, podatek od nieruchomości, od środków transportu

  • Weryfikacja ksiąg rachunkowych dla celów podatkowych (cykliczne przeglądy podatkowe)

  • Sporządzanie instrukcji, formularzy (narzędzi kontrolnych) i procedur podatkowych

  • Opiniowanie umów, regulaminów, dokumentów księgowych pod kątem podatkowym

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych dla podmiotów z Grupy

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i odpowiednie ich aplikacja do systemu finansowo-księgowego

  • Inicjowanie usprawnień systemowych - współpraca z działem IT w celu przygotowywania nowych rozwiązań funkcjonalnych i modyfikacji systemu FK

  • Obsługa kontroli podatkowych i skarbowych oraz bieżąca korespondencja z urzędami skarbowymi, celnymi, administracji publicznej

  • Bieżące wsparcie pracowników Działu Księgowości, prowadzenie szkoleń i nadzór merytoryczny w zakresie podatkowym

  • Udział w projektach realizowanych przez/przy współpracy z Działem Księgowości

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dla osób z większym doświadczeniem oferujemy stanowisko Starszego Specjalisty )

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: podatki, rachunkowość, finanse)

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (w szczególności CIT, VAT) i bilansowego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, terminowość, i odpowiedzialność za jakość własnej pracy

  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze podatkowym

  • Otwartość na zmiany oraz gotowość do szukania rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • Stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych

  • W razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • Elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • Weekend zaczynamy w piątek już o 14:00

  • Dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • Coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • Usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Internet za 0zł!

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!