Oferta pracy

TAX Specialist

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TAX Specialist Numer ref.: TS/HG

Obowiązki:

  • Weryfikacja dokumentacji potrzebnej do rozliczeń podatkowych,
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz ewentualnych korekt,
  • Bieżąca analiza procesów i procedur podatkowych,
  • Wsparcie zespołu księgowego w zakresie przepisów podatkowych i możliwych form rozliczenia zobowiązań podatkowych,
  • Współpraca z audytorami i organami podatkowymi,
  • Stałe monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,
  • Udział w audytach, postępowaniach kontrolnych etc.
  • Współpraca z innymi jednostkami firmy w zakresie doradztwa podatkowego oraz kwestii dotyczących powiązanych projektów finansowych,
  • Raportowanie do TAX Managera.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Ekonomiczne (preferowane: Finanse i Rachunkowość,
  • min. 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i umiejętność weryfikacji poprawności kalkulacji,
  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w zakresie księgowości,
  • Znajomość języka na poziomie min. B2+ - warunek konieczny,
  • Doskonała umiejętność obsługi pakietu Ms Office i Excela na dobrym poziomie,
  • Znajomość programu ERP, znajomość SAP – będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obszaru TP, MDR i G&A,
  • Samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Certyfikat Doradcy Podatkowego – będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
    atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i doskonalących,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne