Team Lead Field Sales

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 09.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

sto2 Sp. z o.o.

jest właścicielem serwisu Pyszne.pl  i należy do holenderskiej grupy Takeaway.com. Grupa zatrudnia ponad 100 pracowników w Polsce i ponad 1000 osób w Europie. Pyszne.pl to szybko rozwijająca się firma z siedzibą we Wrocławiu, która zrewolucjonizowała rynek zamówień jedzenia online. Obecnie jest największym tego typu serwisem w Polsce. Praca w Pyszne.pl opiera się na współpracy, otwartej komunikacji oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku, a takiego ducha zespołu jak w Pyszne.pl nie znajdziesz nigdzie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Reference number: Sales 28

Opis stanowiska:

Do naszego dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Handlowych pracujących w różnych częściach kraju, a także ma niezawodne sposoby motywowania swojego teamu. Osoby nastawionej na realizację ambitnych celów, która fantastycznie odnajdzie się w projektach usprawniających procesy sprzedażowe zarówno w kraju, jak i w ramach współpracy z Team Leaderami w innych krajach.

Zadania:

  • Zarządzanie 6-10 osobowym zespołem Regionalnych Przedstawicieli Handlowych
  • Ustalanie celów sprzedażowych zespołu
  • Motywowanie i stały rozwój zespołu poprzez sesje coachingowe w terenie (9-12 dni w miesiącu w terenie)
  • Regularne monitorowanie oraz analiza wydajności zespołu
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesu sprzedaży
  • Udział w rekrutacji nowych przedstawicieli handlowych
  • Raportowanie wyników do Managera
  • Śledzenie informacji o zmianach rynkowych i wynikach konkurencji
  • Utrzymanie przyjaznej, wydajnej atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Praktyczne doświadczenia w zakresie sprzedaży w terenie
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem sprzedaży terenowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość metodologii sprzedaży
  • Pozytywne nastawienie i empatia
  • Silne umiejętności przywódcze
  • Odpowiedzialność
  • Zorientowanie na wyniki
  • Bardzo dobra własna organizacja pracy
  • Doświadczenie coachingowe mile widziane
  • Znajomość systemów CRM
  • Gotowość do podróży służbowych
  • 25-50% czasu pracy jest realizowane w biurze we Wrocławiu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję) wraz z możliwością skorzystania z dodatkowych benefitów
  • Rozwijanie wiedzy i doświadczenia  w zarządzaniu zespołem Regionalnych Przedstawicieli Handlowych w oparci o międzynarodowe standardy
  • Pracę w międzynarodowym oraz ambitnym zespole
  • Samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • Możliwość zbudowania wartościowych kontaktów w istotnym sektorze
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rybacka 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.