Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Lead Field Sales

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    sto2 Sp. z o.o.

    jest właścicielem serwisu Pyszne.pl  i należy do holenderskiej grupy Takeaway.com. Grupa zatrudnia ponad 100 pracowników w Polsce i ponad 1000 osób w Europie. Pyszne.pl to szybko rozwijająca się firma z siedzibą we Wrocławiu, która zrewolucjonizowała rynek zamówień jedzenia online. Obecnie jest największym tego typu serwisem w Polsce. Praca w Pyszne.pl opiera się na współpracy, otwartej komunikacji oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku, a takiego ducha zespołu jak w Pyszne.pl nie znajdziesz nigdzie!

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Reference number: Sales 28

    Opis stanowiska:

    Do naszego dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Handlowych pracujących w różnych częściach kraju, a także ma niezawodne sposoby motywowania swojego teamu. Osoby nastawionej na realizację ambitnych celów, która fantastycznie odnajdzie się w projektach usprawniających procesy sprzedażowe zarówno w kraju, jak i w ramach współpracy z Team Leaderami w innych krajach.

    Zadania:

    • Zarządzanie 6-10 osobowym zespołem Regionalnych Przedstawicieli Handlowych
    • Ustalanie celów sprzedażowych zespołu
    • Motywowanie i stały rozwój zespołu poprzez sesje coachingowe w terenie (9-12 dni w miesiącu w terenie)
    • Regularne monitorowanie oraz analiza wydajności zespołu
    • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesu sprzedaży
    • Udział w rekrutacji nowych przedstawicieli handlowych
    • Raportowanie wyników do Managera
    • Śledzenie informacji o zmianach rynkowych i wynikach konkurencji
    • Utrzymanie przyjaznej, wydajnej atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Praktyczne doświadczenia w zakresie sprzedaży w terenie
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem sprzedaży terenowej
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość metodologii sprzedaży
    • Pozytywne nastawienie i empatia
    • Silne umiejętności przywódcze
    • Odpowiedzialność
    • Zorientowanie na wyniki
    • Bardzo dobra własna organizacja pracy
    • Doświadczenie coachingowe mile widziane
    • Znajomość systemów CRM
    • Gotowość do podróży służbowych
    • 25-50% czasu pracy jest realizowane w biurze we Wrocławiu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję) wraz z możliwością skorzystania z dodatkowych benefitów
    • Rozwijanie wiedzy i doświadczenia  w zarządzaniu zespołem Regionalnych Przedstawicieli Handlowych w oparci o międzynarodowe standardy
    • Pracę w międzynarodowym oraz ambitnym zespole
    • Samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
    • Możliwość zbudowania wartościowych kontaktów w istotnym sektorze
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest sto2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rybacka 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.