Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Assistant With Fluent English

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Team Assistant with fluent English

    Warszawa 23409/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne wspieranie managera i pracowników działu oraz kontakt z kontrahentami zagranicznymi.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Team Assistant z biegłym językiem angielskim.

    Opis stanowiska

    • Aktywne wspieranie managera oraz pracowników działu
    • Kontakt z kontrahentami zagranicznymi
    • Koordynowanie kalendarzy pracowników działu - umawianie spotkań, rezerwowanie sal konferencyjnych, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • Kompleksowe organizowanie podróży służbowych oraz ich rozliczanie
    • Przygotowywanie i ewidencjonowanie umów oraz faktur dla klientów, koordynowanie ich obiegu
    • Organizowanie eventów firmowych
    • Dbanie o zaopatrzenie działu
    • Przygotowywanie prezentacji, analiz oraz zestawień biznesowych
    • Wykonywanie zadań „ad hoc" zlecanych przez managera oraz pracowników działu

    Profil kandydata

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjnej
    • Biegła znajomość języka angielskiego - jako warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Chęć rozwoju w strukturach firmy
    • Proaktywność i duża samodzielność w działaniu

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowym i prestiżowym środowisku, dającą możliwości rozwoju
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
    • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel