Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Assistant With Fluent English

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 03.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Team Assistant with fluent English

Warszawa 23409/001

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne wspieranie managera i pracowników działu oraz kontakt z kontrahentami zagranicznymi.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Team Assistant z biegłym językiem angielskim.

Opis stanowiska

  • Aktywne wspieranie managera oraz pracowników działu
  • Kontakt z kontrahentami zagranicznymi
  • Koordynowanie kalendarzy pracowników działu - umawianie spotkań, rezerwowanie sal konferencyjnych, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kompleksowe organizowanie podróży służbowych oraz ich rozliczanie
  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie umów oraz faktur dla klientów, koordynowanie ich obiegu
  • Organizowanie eventów firmowych
  • Dbanie o zaopatrzenie działu
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz oraz zestawień biznesowych
  • Wykonywanie zadań „ad hoc" zlecanych przez managera oraz pracowników działu

Profil kandydata

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego - jako warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Chęć rozwoju w strukturach firmy
  • Proaktywność i duża samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym i prestiżowym środowisku, dającą możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy

Jak aplikować / How to apply:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się