Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Extension Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SpyroSoft S.A.

    SpyroSoft liczy już ponad 300 specjalistów!
    Nie zwalniamy tempa – pragniemy jeszcze sprawniej współpracować z naszym zespołem i poszerzać portfolio klientów. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w branży IT (preferowana rekrutacja, alternatywnie sprzedaż), świetnie odnajdujesz się w biznesowym środowisku i wykazujesz się inicjatywą – być może zainteresuje Cię nasza oferta. Poszukujemy osoby, która zajmie się kontaktem z naszymi specjalistami i klientami, podtrzyma istniejące relacje biznesowe oraz będzie wspierała działania sprzedażowe. Idealny kandydat/ka płynnie komunikuje się w języku angielskim oraz jest samodzielny/a w swoich działaniach.
    Jeśli czujesz, że to opis Twojej osoby – aplikuj i poznaj nas lepiej!

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • Prowadzenie regularnej komunikacji z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami
    • Utrzymywanie relacji oraz ścisła współpraca z dostawcami usług IT
    • Budowanie profilu nowego klienta (zbieranie kluczowych informacji o kliencie)
    • Zbieranie informacji o kliencie wraz z wykorzystaniem narzędzi typu CRM
    • Przygotowywanie ofert dedykowanych określonym wymaganiom klienta
    • Przeprowadzanie negocjacji finansowych oraz zapisów umów
    • Dbanie o prawidłowy wizerunek firmy

    Główne wymagania:

    • Samodzielność w realizacji powierzonych działań
    • Mobilność (wyjazdy krajowe i zagraniczne)
    • Doświadczenie w branży IT (preferowana rekrutacja)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność łatwego nawiązywania nowych relacji
    • Umiejętność aktywnego słuchania
    • Skrupulatność
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego
    • Doświadczenie na stanowisku wsparcia sprzedaży

    Benefity:

    • Praca zdalna jeden dzień w tygodniu
    • Indywidualny program rozwoju pracowników
    • Spersonalizowane kursy języka angielskiego
    • Pakiet relokacyjny (wsparcie finansowe lub służbowe mieszkanie na pierwszy miesiąc)
    • Biuro zlokalizowane w centrum miasta
    • Nielimitowana ilość kawy, herbaty
    • Dzień owoca dwa razy w tygodniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez SpyroSoft S.A. z siedzibą w Wrocławiu, Plac Teatralny 8, dla potrzeb uczestnictwa w procesie rekrutacji prowadzonej przez Administratora, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.

    Administratorem moich danych osobowych jest SpyroSoft S.A. z siedzibą w Wrocławiu, Plac Teatralny 8, odbiorcami moich danych mogą być spółki kapitałowo powiązane z Administratorem (GOD Nearshore SE z siedzibą w Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a, SpyroSoft Solutions S.A. z siedzibą w Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7a) jak również Klienci tych spółek lub podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, które mogą występować w roli administratorów jak i podmiotów przetwarzających, moje dane są przetwarzane zgodnie z „Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) tego Rozporządzenia, przez okres określony w zgodzie.

    Przysługują mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody oraz chęć korzystania z innych praw można zgłaszać na maila: [email protected] lub listownie na adres: SpyroSoft S.A., Plac Teatralny 8, 50-051 Wrocław

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.