Oferta pracy

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Grabowa 2

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Spring Framework

  • REST API

  • JPA

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • GraphQL

  • microservices

  • AWS

  • Spring Cloud

O projekcie

Zespół Refurbishment rozwija wewnętrzną aplikację służącą do zarządzania procesem konserwacji i napraw samochodów sprzedawanych na portalu autohero.com

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie opartej na ponad 300 mikroserwisach platformy webowej grupy AUTO1 (auto1.com, autohero.com, kupimytwojsamochod.pl)

  • Zarządzanie zespołem developerskim - przydzielanie zadań, mentoring, rozwój, udział w rekrutacji

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów i w zarządzaniu projektami informatycznymi

  • Masz ponad 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Java, w technologiach opartych na frameworku Spring

  • Masz doświadczenie w tworzeniu REST API oraz pracy w projektach wykorzystujących architekturę mikroserwisową

  • Posiadasz dobre rozumienie JVM, znasz możliwości JAVA11 (streams & lambdas) i potrafisz je stosować

  • Znasz język angielski na dobrym poziomie w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę bądź kontrakt B2B

  • Kultura innowacyjności: będziesz opracowywać nowe rozwiązania oraz eksperymentować technologiami

  • Różnorodność: nasi specjaliści pochodzą z 60 krajów

  • Realny wpływ: twoja praca wspomoże nasz sukces

  • Pakiet benefitów: budżet na rozwój, opieka medyczna, karta sportowa

  • Do 30 dni urlopowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

AUTO1 Group to europejski lider wśród online'owych giełd samochodów używanych. Jesteśmy obecni w 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy używane auta.

Co nas wyróżnia? Łączymy pasję do motoryzacji i technologii oraz sami tworzymy swoje produkty, systematycznie poszerzająca naszą ofertę. Technologia jest podstawą wszystkich naszych procesów i pozwala nam usprawniać każdy aspekt biznesu. W naszym HQ w Berlinie, stolicy start-upów, mamy już zespół ponad 200 Developerów. W Katowicach oraz Szczecinie natomiast działają nasze Tech Hubs i 5 zespołów świetnych specjalistów, którzy wciąż rosną! W tej chwili budujemy 2 dodatkowe zespoły java w Katowicach i Szczecinie.

Przewiń do profilu firmy