Logo Pracuj.pl

Team Lead

Billennium S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Do jednego z naszych centrów kompetencyjnych poszukujemy osoby na stanowisko Tech Leada (zespół dwudziestopięcioosobowy).

Twój zakres obowiązków

  • Pilnowanie terminowości timesheetów, przypisań projektowych;
  • Prowadzenie feedbacków, rozmów 1:1 ze współpracownikami;
  • Odpowiedzialność za onboardingi/offboardingi u Klientów;
  • Wdrażanie współpracowników w wewnętrze struktury, odpowiedzialność za ich ścieżki karier;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi Liderami Technicznymi, oraz z Competence Center Managerem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie komercyjne związane z zarządzaniem zespołem;
  • Doświadczenie komercyjne na analogicznym, bądź pokrewnym stanowisku – np. Service Coordinator, Team Leader, Project Manager, itp.;
  • Bardzo dobra znajomość branży IT, pojęć technicznych;
  • Wysokie umiejętności miękkie;
  • Angielski na poziomie minimum dobrym.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy współpracy;
  • Pracę zdalną, lub stacjonarną;
  • Międzynarodowe środowisko projektowe;
  • Branżowe platformy e-leraningowe, budżet rozwojowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Benefity (między innymi opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta Multisport, budżet integracyjny i wiele, wiele innych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Team Lead, Łódź