Team Lead Operations z językiem niemieckim (zespół collections)

arvato FinanceO firmie

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu ze szczególnym uwzględnieniem KPI, jakości, skuteczności, przestrzegania procedur, poziomu wiedzy i umiejętności jej praktycznego zastosowania, standardów obsługi klienta oraz dyscypliny pracy;

  • Motywowanie zespołu, wspomaganie dążenia do osiągania wyników m.in. poprzez rozmowy indywidualne, grupowe oraz dodatkowe inicjatywy;

  • Wsparcie merytoryczne pracowników oraz kontrola ich pracy i posiadanej przez nich wiedzy procesowej;

  • Bieżąca współpraca z Trenerami oraz Managerem Operacyjnym we wszystkich kwestiach dot. raportowania, struktury zespołów, szkoleń, procedur procesowych, etc.

  • Monitorowanie pracy podległych pracowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i raportów.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1 – C2);

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: zarządzanie/ finanse;

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Team Leadera/ Koordynatora projektu obsługi klienta/ collections/ helpdesk;

  • Dobra znajomość progarmów MS Excel oraz MS Word;

  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO;

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne;

  • Rozwinięte umiejętności analizowania danych oraz wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i dalszego rozwoju w organizacji;

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie Managera Operacyjnego i zespołu;

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne