Team Leader Accounting

ALTO

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom

  • nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla Klientów

  • kontrola kalkulacji podatków (VAT, CIT, WHT, podatku od nieruchomości)

  • sporządzanie analiz i raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat, rachunku przepływów pieniężnych

  • raportowanie do Managera Księgowości

  • koordynacja procesu zamknięcia okresów sprawozdawczych (zamknięcie miesiąca, zamknięcie roku)

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według wymogów Ustawy o Rachunkowości

  • prowadzenie korespondencji z Klientami i urzędami

  • współpraca z bankami, audytorami, prawnikami oraz instytucjami zewnętrznymi

  • mentoring młodszych stażem pracowników

  • wdrażanie nowych pracowników do pracy w Dziale Księgowości

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb

  • ustalanie procedur komunikacji z Klientami

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom wysokiej jakości usług

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość

  • co najmniej 5 lat doświadczenia pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym

  • doświadczenie w koordynacji pracy kilkuosobowego zespołu mile widziane lecz nie jest niezbędna.

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z Klientami zagranicznymi (e-mail, telefon)

  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT oraz sprawozdań finansowych

  • znajomość przepisów MSR– mile widziana

  • bardzo dobra znajomość arkusza Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność i umiejętność podejmowania decyzji

  • predyspozycje osobowościowe (inicjatywa, wysoka zdolność adaptacyjna, dobra organizacja i empatia)

To oferujemy

  • Jako członek zespołu #ALTOgether otrzymasz:

  • pełne wsparcie przy wdrożeniu, mentoring oraz otwarte środowisko pracy

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciekawe zadania, możliwość realizowania własnych pomysłów, proponowania rozwiązań

  • zgrany zespół, który wspiera i ma naprawdę dużo energii 😊

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 140 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, APLIKUJ

Przewiń do profilu firmy