Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team leader biura obsługi klienta

Cartrack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja oraz planowanie pracy kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za obsługę całodobowej infolinii przychodzącej w centrum monitoringu m.in. obsługa telefonu alarmowego, alertów oraz kompleksowe wsparcie techniczne Klienta;

  • Koordynacja, motywowanie oraz szkolenie zespołu pracującego w systemie zmianowym (również w nocy);

  • Współpracę z innymi działami firmy;

  • Bieżący kontakt z klientami;

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów;

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • Procesy rekrutacyjne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta lub w dziale sprzedaży;

  • Dobra znajomość pakietu Office;

  • Zaangażowanie, dokładność, terminowość;

  • Zdolności przywódcze;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność działania pod presją czasu i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w strukturach najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dogodną lokalizacje (blisko Metra Stokłosy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Cartrack Polska Sp. z o.o.

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów. Jesteśmy firmą technologiczną świadczącą usługi SaaS w oparciu o urządzenia oraz oprogramowanie własnej produkcji.

Globalnie obsługujemy ponad milion pojazdów w 24 krajach.

W Polsce, jako najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych, Cartrack obecny jest od ponad 10 lat, każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

Naszym celem na rok 2021 jest powiększenie naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu w obszarach: sprzedaży, obsługi klienta, backoffice, logistyki i serwisu.

Przewiń do profilu firmy