Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader biura obsługi klienta

RENTERS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dwoma zespołami konsultantów: prowadzących obsługę telefoniczną gości oraz obsługujących rozliczenia rezerwacji,

  • Kontrola zgodności działań w systemie rezerwacyjnym,

  • Planowanie strategicznych działań biura obsługi klienta

  • Wdrażanie nowych oraz usprawnianie istniejących już procesów,

  • Bieżący monitoring działań podejmowanych przez wszystkich członków zespołu, w tym planowanie pracy oraz rozmowy feedbackowe,

  • Prowadzenie rozliczeń miesięcznych sprzedaży,

  • Monitorowanie obsługi rezerwacji w systemach rezerwacyjnych, Booking, Airbnb Expedia itp.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w bieżącej obsłudze klienta, mile widziane w hotelarstwie, sprzedaży,

  • Znajomość systemów do obsługi rezerwacji, portali rezerwacyjnych m.in. AirBnb, Expedia, Booking.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • Umiejętność budowania relacji opartych o wzajemny szacunek i akceptację różnorodności,

  • Doświadczenie w pracy z Zespołami w roli lidera,

  • Umiejętność motywowania, angażowania i rozwijania kompetencji podległych pracowników,

  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy swojej oraz zespołu

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w szybko rozwijającej się firmie,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,

  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy,

  • Pracę w jedne z najbardziej rozwojowych branż w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

RENTERS sp. z o.o.

Renters.pl to prężnie rozwijający się startup. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem krótkoterminowy. Współpracujemy z czołowymi portalami rezerwacyjnymi w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy