Oferta pracy

Kierownik zespołu planowania

PROJEKT-SOLARTECHNIK SPÓŁKA AKCYJNA

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z działem realizacji - monitorowanie postępu prac na budowach

  • tworzenie harmonogramów budowlanych, planów technicznych do planowanych realizacji

  • sprawdzanie obecnych stanów materiałów

  • automatyzacja procesu raportowania

  • planowanie zasobów ludzkich

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doświadczenie w obszarze planowania procesów budowlanych

  • znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel, oraz bardzo dobra znajomość MS Project

  • wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • obsługa Autocad (poziom podstawowy)

  • zarządzanie małym zespołem

  • znajomość przebiegu procesu budowlanego oraz prawa budowlanego

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • benefity pozapłacowe; prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do karty Multisport,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju w atrakcyjnej branży

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

W 2021 roku otworzyliśmy nowy rozdział w historii działalności Projekt Solartechnik rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim holdingiem technologicznym inwestującym w zieloną energię. To połączenie potencjałów stwarza nam możliwość umocnienia pozycji lidera w Polsce i budowy znaczącego gracza na europejskim rynku.

Jesteśmy pasjonatami fotowoltaiki i najnowszych rynkowych trendów. Zapewniamy oparte na doświadczeniu i wiedzy specjalistów branży OZE indywidualne podejście na każdym kroku.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich spółek specjalizujących się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych. Doświadczenie zdobyliśmy na kilkunastu europejskich rynkach. Realizujemy projekty z zakresu energetyki przemysłowej i fotowoltaiki.

Profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano – realizacyjne oraz biuro projektowe specjalizujące się w projektach PV, sprawia, że od lat skupiamy się na oferowaniu klientom autorskich rozwiązań i systemów montażowych, budowie własnych instalacji fotowoltaicznych oraz obrocie komponentami. Dzięki temu możemy efektywnie wspierać rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce, a docelowo także na innych europejskich rynkach.

W 2021 roku otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszej działalności, rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim holdingiem technologicznym, inwestującym w zieloną energię.

Przewiń do profilu firmy