Team Leader / Brygadzista

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Wrocławska 33d

Długołęka (pow. wrocławski)

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Zadania:

  • Kierowanie zespołem (delegowanie zadań, planowanie czasu pracy, rozliczanie zadań)
  • Kontakt z klientem w języku angielskim (mailowy, telefoniczny)
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP ora PP i IS
  • Obsługa systemów magazynowych (SAP, WMS)
  • Odpowiedzialność za procesy magazynowe: (Magazynowanie oraz przyjęcia i wydania opakowań i części do autobusów, kompletacja zleceń, naprawa opakowań przy użyciu narzędzi pneumatycznych i elektrycznych)
  • Generowanie dokumentów systemowych, raportowanie do Klienta i przełożonych
  • Inwentaryzacja

Oczekiwania:

  • Elastyczność -- praca II zmianowa od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00 - czasowo druga zmiana w godz. od 10:00 do 18:00
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów magazynowych oraz systemu WMS
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i szkoleń
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta multisport
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Aplikując prosimy załączyć następującą klauzulę:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy