Logo Pracuj.pl

Team Leader do Zakładu związanego z branżą samochodową

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

11 300–12 200
brutto / mies.
  • Braunschweig, Niemcy
    zagranica
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w nadzorze nad prawidłowym przebiegiem zlecenia, w tym wsparcie Koordynatora oraz Kontrolerów Jakości w codziennych obowiązkach,
  • raportowanie do przełożonego,
  • wdrażanie nowych kontrolerów/operatorów w powierzone obowiązki - kontrolerzy jakości delegowani do pracy z Polski,
  • dbanie o prawidłową komunikację w języku polskim oraz niemieckim.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III- zmianowym.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie ze stawką podstawową 15,00€ brutto/h,
  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,
  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów dojazdu (od 0,21€/km) – zwrot za każdy przejechany kilometr – za drogę z Polski do Niemiec oraz między zakwaterowaniem a miejscem pracy,
  • zwrot za zjazdy do Polski 3 razy w ciągu roku (na święta oraz w okresie wakacyjnym),
  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka niemieckiego,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy na stałym projekcie,
  • wsparcie dedykowanego Koordynatora,
  • krótki i przejrzysty proces rekrutacji, który odbywa się w 100% online!

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • mieszkanie służbowe
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Poszukujemy komunikatywnych, otwartych na nowe doświadczenia kandydatów na stanowisko Team Leadera do Zakładu związanego z branżą samochodową.

Lokalizacja: Niemcy – Braunschweig

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w zgranym teamie!

Spełniasz nasze oczekiwania? Aplikuj!

Exact Systems Sp. z o.o.

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Team Leader do Zakładu związanego z branżą samochodową, Braunschweig, Niemcy