Sunday Polska Sp. z o.o.

Team Leader ds. Sprzedaży Fotowoltaiki B2B

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych

  • Wsparcie podległych doradców w zakresie działań terenowych

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Wsparcie Dyrektora Regionalnego w realizacji projektów

  • Raportowanie wyników swoich działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych dla Klienta biznesowego

  • Ugruntowanej wiedzy związanej z branżą OZE

  • Chęci nauki i rozwoju w kierunku zarządzania zespołem

  • Znajomości technik i standardów sprzedaży

  • Zaangażowania i mocnej motywacji do realizacji celów sprzedażowych

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od realizacji celów (brak górnego limitu)

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon i iPad

  • Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe (już w pierwszych dniach współpracy)

  • Pomoc i wsparcie w rozwoju kompetencji niezbędnych do budowy i zarządzania własnym zespołem sprzedażowym

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Regionalnego

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Zasilamy energią już od 6 lat, a nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się na ponad 10 000 budynkach. Zatrudniamy ponad 500 pracowników na terenie całej Polski. Dołącz do najbardziej słonecznego Teamu w Polsce!

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!