Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Team Leader ds. Zakupów Produkcyjnych

EC Engineering Sp. z o.o.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bezpośrednio produkcyjnych procesów zakupowych

  • Poszukiwanie nowych dostawców, udział w zarządzaniu panelem dostawców, udział w opracowywaniu strategii doskonalenia dostawców

  • Sporządzanie zapytań ofertowych oraz zamówień zewnętrznych na towary i usługi

  • Optymalizację kosztów zakupów

  • Współpracę z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień

  • Udział w spotkaniach dotyczących kosztów i optymalizacji produktów

  • Analizę danych, tworzenie raportów dla KPI zakupowych, tworzenie planu redukcji kosztów oraz zestawień i analiz zakupowych

  • Monitorowanie rynku dostawców materiałów technicznych, komponentów, surowców oraz usług

  • Udział w tworzeniu strategii zakupowej zgodnej z polityką firmy i działanie zgodnie z nią

  • Organizację spotkań wewnątrz działowych oraz współpracę z pozostałymi działami firmy

  • Realizowanie długofalowych zadań

  • Systematyczne przygotowywanie raportów z systemów ERP (Optima, PDC)

  • Delegowanie zadań oraz nadzór nad pracą oraz powierzonymi zadaniami Kupców z obszaru zakupów produkcyjnych

  • Wyznaczanie celów zakupowych i udział w ich realizacji

  • Analizę danych i tworzenie planu redukcji kosztów

  • Zapewnianie wsparcia technicznego i organizacyjnego dla działów produkcyjnych w zakresie dokonywanych zakupów

Nasze wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej (warunek konieczny) zajmującej się wykonawstwem przyrządów, konstrukcji stalowych, obróbką metali itp.

  • doświadczenie w pracy z elementami calowymi (mile widziane)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność motywowania zespołu, zarządzanie zespołem

  • kreatywność, zdolności organizacyjne

  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność szybkiego i trafnego wyszukiwania informacji, umiejętności analityczne

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • wsparcie przy wdrożeniu oraz na każdym etapie pracy

  • niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Innowacje, nowe technologie, wynalazki – od 20 lat rozwijamy oryginalne rozwiązania dla transportu. Naszym założycielem jest profesor Tadeusz Uhl, który we współpracy z AGH prowadzi prace badawcze związane z najnowszymi technologiami.

EC Engineering buduje polski kapitał intelektualny. Realizujemy międzynarodowe projekty R&D dla branż: kolejowej, lotniczej, samochodowej.

Zaprojektuj z nami przyszłość ekologicznego transportu! W niewielkich zespołach zyskasz swobodę działania i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy