Oferta pracy

Team Leader działu produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obecnie dla naszego Klienta - nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Team Leader Działu Produkcji

Numer ref.: PP/07/2020/WRC/DA

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
- kartę multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
dojazd pracowniczy (z: Wrocławia, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Strzelina, Namysłowa, Bierutowa),
- pracę w doświadczonym zespole i świetnej atmosferze.

Oczekujemy:
- minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na produkcji (w tym 2- letniego jako brygadzista/ team leader),
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
- umiejętności z zakresu zarządzania zespołem,
- mile widziane: doświadczenie w obsłudze maszyn i procesów produkcyjnych.

Zadania:
- szkolenie, wdrażanie pracowników,
- delegowanie zadań pracownikom,
- obsługa maszyn i urządzeń,
- kontrola jakości.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy