Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Team leader Działu Technicznego

PDC Logistics Sp. z o. o.O firmie

PDC Logistics Sp. z o. o.

1 Maja 38

Szczecin

PDC Logistics, szwedzka firma działająca w branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: PDC Logistics Sp. z. o.o., ul. Kablowa 1, hala nr 4
Szczecin Załom

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad właściwym stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji przeglądów, konserwacji i napraw,
  • Wyznaczanie zadań podległym pracownikom oraz nadzór za ich prawidłową i terminową realizację,
  • Współpraca z serwisem lub firmami zewnętrznymi oraz nadzór w zakresie usług konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • Zakup części zamiennych i materiałów,
  • Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii, proponowanie ulepszeń i modernizacji,
  • Aktywny udział w projektach uruchomień oraz prac inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, mechanika itp.),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia UDT II WJO,
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów (Medicover,Multisport, Ubez. grupowe),
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Dziekujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.
Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)

Ogłoszenie archiwalne