Oferta pracy

Team Leader Elektroników

Human Support Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad całością operacji dotyczących automatyki i elektroniki w dziale produkcji
  • Kierowanie pracownikami technicznymi z zakresu automatyki i elektroniki w obrębie całej produkcji
  • Organizacja pracy podległego zespołu automatyków oraz elektroników zmianowych w celu zapewnienia terminowej realizacji planów produkcyjnych, kontroli parametrów procesu oraz terminowej w realizacji przeglądów prewencyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywne wykorzystanie czasu pracy ludzi i maszyn (maksymalizacja sprawności i dostępności linii produkcyjnych)
  • Realizacja celów dla kluczowych wskaźników produkcyjnych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia profilowego wyższego technicznego (preferowane w zakresie budowy maszyn, automatyki, elektroniki, elektryki)
  • Doświadczenia w zarządzaniu grupą osób będzie min. 2 lata – warunek konieczny
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny
  • Otwartości na wyzwania i łatwości przystosowania się do zmian
  • Znajomości mechanizmów automatyki przemysłowej, układów pneumatycznych, laserów drukujących

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, możliwość korzystania z siłowni usytuowanej na terenie zakładu, karta sportow
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy