Oferta pracy

Team Leader

H&M Logistics

Magazynowa 3

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizowanie oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu operacyjnego i swojego zespołu

  • Identyfikowanie ryzyka, rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie działań przy ścisłej współpracy z pozostałymi działami

  • Praca z wydajnością i jakością obsługi klienta oraz ze wskaźnikami KPI

  • Motywowanie, inspirowanie, rozwój pracowników, przeprowadzanie rozmów podsumowujących oraz promowanie różnorodności wśród członków zespołu

  • Planowanie i zarządzanie administracją personalną zespołu (m.in. grafiki, urlopy, badania) oraz zapewnienie bezpieczeństwa na dziale poprzez monitorowanie ustalonych procedur i zasad

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku zarządzającym grupą kilkunastoosobową

  • Holistyczne podejście - spojrzenie z szerszej perspektywy

  • „Agile mindset” - elastyczność i zdolność przystosowania się do dynamicznego i zmieniającego się środowiska pracy przez pozytywne nastawienie do zmian i znaczącego rozwoju

  • Umiejętność stymulowania współpracy i współtworzenia poprzez upełnomocnienie

  • Samoświadomość, rozumienie wpływu wywieranego poprzez własne działanie/postawę na innych oraz na wkład w pracę zespołu

  • Silne umiejętności komunikacyjne i koordynacyjne

  • Dobra znajomość MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Znajomość języka polskiego - zaawansowana w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość procesów logistycznych, rozumienia systemu zarządzania magazynem i przepływu towaru

  • Znajomość systemów: SAP i Power Bi

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy, zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe

  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę

  • Premię za obecność w pracy

  • Pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci, dofinansowanie do obiadów, bezpłatny dojazd na wyznaczonych trasach, ubezpieczenie zdrowotne, dodatki świąteczne, dodatek urlopowy)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – szkolenia wewnętrzne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • bezpłatny dojazd do pracy na wybranych trasach

  • dofinansowanie do obiadów

H&M angażuje się w tworzenie zróżnicowanego i integracyjnego środowiska i aktywnie poszukuje wykwalifikowanych kandydatów bez względu na rasę, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, religię, narodowość, niepełnosprawność lub wiek.

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić. Czekamy na Ciebie!

Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy