Oferta pracy

Team Leader

DRÄXLMAIERO firmie

  • Wincentego Pola 21, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DRÄXLMAIER

Wincentego Pola 21

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Działanie jako wewnętrzny i zewnętrzny kontakt w ramach własnego obszaru specjalistycznego dla odpowiedzialnych koncepcji.

  • Kierowanie wewnętrznymi grupami roboczymi.

  • Przygotowanie publikacji wewnętrznych (np. dokumentacji itp.) oraz wsparcie publikacji zewnętrznych

  • Rozpoznawanie ogólnych potrzeb szkoleniowych w dziale.

  • Określanie i optymalizacji wewnętrznych standardów i procesów w swoim zakresie umiejętności.

  • Kierowanie pracami koncepcyjnymi w swoim zakresie umiejętności, korzystanie z wiedzy zdobytej w innych projektach

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju oprogramowania w branży Automotive

  • Posiadasz umiejętność tworzenia oprogramowania w języku C

  • Posiadasz znajomość języka angielskiego wystarczającą do pracy na projektach anglojęzycznych

  • Posiadasz uiejętności menadżerskie oraz chęć zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży automotive

  • Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zachęca ciekawą pracą w międzynarodowym środowisku oraz wyjazdami do zagranicznych oddziałów

  • Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

  • Tworzy przyjazne środowisko pracy (piłkarzyki, ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

  • Pozwala na elastyczny czas pracy, promując work-life balance

  • Umożliwia dostęp do platformy benefitów, w której decydujesz z których benefitów będziesz korzystać

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

DRÄXLMAIER

Nowoczesne systemy wiązek kablowych i ekskluzywne wnętrza pojazdów: marka DRÄXLMAIER oznacza innowacje tworząc produkty, które zwiększają przyjemność z jazdy.

Każdego dnia ponad 70 000 pracowników na całym świecie współpracuje, aby poprzez swoją wiedzę, umiejętności i pasję motoryzacyjną przyczynić się do osiągnięcia tego celu.

Osoby, które lubią podejmować nowe wyzwania, wykorzystują swoją kreatywność i wnoszą swoje pomysły dla wspólnego sukcesu.

Osoby takie jak Ty!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Sara Muryjas

Numer telefonu: +48 32 4283468